KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA PIKNIKÓW FIRMOWYCH: POZNAŃ I CAŁA POLSKA

Pikniki firmowe stanowią jeden ze skuteczniejszych sposobów na wykreowanie wizerunku firmy przyjaznej pracownikom, jej rodzinom oraz klientom. Jest to dość innowacyjna forma spędzania wolnego czasu, łącząca w sobie idee motywacyjne z rozrywką oraz wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Poza organizacją imprez integracyjnych, szkoleń i bankietów, GLAM Events & Lifestyle specjalizuje się w przygotowywaniu niepowtarzalnych pikników firmowych. Wydarzenia, które kreujemy dla naszych klientów, obfitują w ciekawe atrakcje oraz niebanalne scenariusze, zaskakujące nie tylko pracowników, ale wszystkich uczestników imprezy. Siedziba naszej agencji eventowej mieści się na terenie miasta Poznań, ale zajmujemy się organizacją pikników firmowych na obszarze całego kraju.

UMIEJĘTNE POŁĄCZENIE BIZNESU I ROZRYWKI

Proponujemy jedyne w swoim rodzaju pikniki firmowe, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem. Jako ceniony i doświadczony organizator, do każdego przedsięwzięcia podchodzimy kompleksowo, doskonale zdając sobie sprawę, że jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo oraz zabawę dużej grupy osób.

Organizacja pikników firmowych z GLAM Events & Lifestyle to przede wszystkim:

  • profesjonalna pomoc w wyborze odpowiedniego miejsca,
  • opracowanie ciekawego programu wydarzenia,
  • kompletna logistyka,
  • wyjątkowa oprawa techniczna i artystyczna,
  • dobór atrakcji dla uczestników, transport.

KREATYWNOŚĆ I PERFEKCJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

GLAM Events & Lifestyle to agencja eventowa, która znakomicie wie, jak z niepozornych planów stworzyć niezapomniane i na długo pozostające w pamięci wydarzenie. Organizacja pikników firmowych stanowi ważną część naszej oferty, która powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących sobie konkretność, profesjonalizm, zawodowstwo oraz najwyższą jakość. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, rzeczowo oraz szczegółowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy piknik firmowy jest inny, ale każdy wymaga tyle samo uwagi.