PROFESJONALNA ORGANIZACJA BANKIETÓW: POZNAŃ I NIE TYLKO

Uroczyste gale oraz eleganckie bankiety to imprezy, które powinny wyróżniać się szykownym stylem oraz oszałamiającym efektem. Ich każdy detal musi być starannie przemyślany i zaplanowany, tak, aby zaproszeni uczestnicy mieli poczucie, że biorą udział w wyjątkowym wydarzeniu. Agencja GLAM Events & Lifestyle, to doświadczony organizator przyjęć bankietowych. Nasi specjaliści zajmują się zarówno organizacją dużych bankietów, jak i przygotowaniem kameralnych kolacji, koktajli towarzyskich oraz spotkań biznesowych. Naszym atutem jest pomysłowość oraz dobre zrozumienie potrzeb i oczekiwań gości. Specjalnie dla Państwa, nasz kreatywny zespół pracowników stworzy niepowtarzalny scenariusz, uwzględniając życzenia oraz charakter wydarzenia.

WYJĄTKOWY BANKIET TYLKO Z GLAM EVENTS & LIFESTYLE

Organizacja bankietów to jedna z głównych specjalności agencji GLAM Events & Lifestyle, wyróżniającej się zgranym i efektywnie działającym zespołem specjalistów. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno mniejsze, jak i większe przyjęcie bankietowe o niepowtarzalnej atmosferze wraz z autorskim scenariuszem i starannie dobranymi atrakcjami towarzyszącymi. Wszystkie szczegóły dotyczące aranżacji sali, wyboru artystów czy odpowiedniego menu są uzgadniane indywidualnie – dopasujemy je do specyfiki bankietu, zgodnie z Państwa indywidualnymi sugestiami.

Oferujemy kompleksową obsługę i organizację bankietów w zakresie:

  • doboru odpowiedniej lokalizacji,
  • przygotowania sali wraz z niezbędnym sprzętem,
  • propozycji menu, dodatkowych atrakcji towarzyszących,
  • transportu, dekoracji, aranżacji wnętrz i florystyki.

KREATYWNE PODEJŚCIE I INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Poprzez kreatywne podejście, niebanalne pomysły oraz innowacyjne rozwiązania, gwarantujemy sukces każdego realizowanego przez nas przedsięwzięcia. Chcemy udowodnić Państwu, że kompleksowa organizacja bankietów może być czymś znacznie więcej niż tylko dobrą zabawą. To również doskonała okazja na poprawienie lub wzmocnienie wizerunku firmy, wykreowanie marki oraz podtrzymanie wypracowanych relacji z klientami.