GLAM Events & Lifestyle - KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA EVENTÓW

GLAM Events & Lifestyle to profesjonalna firma zamująca się organizacją eventów, której pomysłodawczynią i inicjatorką założenia była Agnieszka Szudzińska z Poznania. Na rynku istniejemy od kilku lat. W tym czasie mieliśmy okazję świadczyć nasze usługi dla takich klientów, jak między innymi Grupa Piotr i Paweł, Gaz System, Imperial Tobacco oraz KUHN Maszyny Rolnicze. Lata pracy pozwoliły nam zdobyć cenne doświadczenie, które wykorzystujemy w swoich dalszych działaniach. Nasza oferta to przede wszystkim kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych, którą kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i do osób prywatnych. Siedziba naszej agencji mieści się na terenie miasta Poznań, ale jedną z naszych największych zalet jest to, że zajmujemy się organizacją imprez dla firm w całym kraju.

ORGANIZACJA EVENTÓW SZYTYCH NA MIARĘ POTRZEB

GLAM Events & Lifestyle to zespół najlepszych doświadczonych specjalistów w dziedzinie organizacji imprez i eventów. Z łatwością dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Atutem wyróżniającym agencję GLAM Events & Lifestyle jest przede wszystkim duża elastyczność działania. Organizując każdą imprezę firmową , bankiet czy jubileusz staramy się dostosować scenariusz do potrzeb wszystkich biorących w nich udział uczestników. Naszą misją jest organizacja niepowtarzalnych i nieszablonowych wydarzeń, przybierających formę spektakularnych przedsięwzięć. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Nasze imprezy wyróżniają nie tylko atrakcyjne scenariusze, ale również niebanalne, dopracowane w najmniejszych nawet detalach, autorskie pomysły. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez dla firm: tworzymy kreatywne koncepcje, scenariusze i scenografie, starając się wszystkie działania łączyć w jedną, spójną całość.

POZNAJ POTENCJAŁ GLAM EVENTS & LIFESTYLE!

Agencja eventowa GLAM Events & Lifestyle to nie tylko profesjonalna organizacja imprez firmowych i okolicznościowych. Sprawiamy, że każde wydarzenie stanie się jedynym w swoim rodzaju przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Organizacja imprez dla firm w naszym wydaniu to gwarancja kompleksowej obsługi. Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.

badanie
BADANIE
rozwiązanie
ROZWIĄZANIE
kreacja
KREACJA
satysfakca
SATYSFAKCJA